2018/2019

~ XXVI edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Chrześcijańskie korzenie literatury polskiej” w ramach XXXIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej (organizator – Klub Inteligencji Katolickiej w Bielsku-Białej): Maksymilian Dziedzic - I miejsce  w kategorii uczniów klas IV-VI, Wiktoria Hutyra – I miejsce w kategorii uczniów klas VII-VIII. Opiekun: p. Anna Bykowska, p. Anna Sądej, p. Grzegorz Wójtowicz.

~ Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kompozytorach Polskich w ramach XXIII Festiwalu Kompozytorów Polskich im. prof. H. M. Góreckiego (organizator – Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej): Franciszek Ślusarczyk – I miejsce, Julia Ślusarczyk – III miejsce. Opiekun: p. Iwona Nowak.

~ Igrzyska Dzieci w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców (organizator – Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej): drużyna w składzie: Tomasz Mysłowski, Zofia Mysłowska, Radosław Nurzyński i Filip Filipczak – II miejsce. Opiekun: p. Aldona Słonka.

~ Igrzyska Młodzieży Szkolnej (organizator – Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej): reprezentacja chłopców w składzie: Krystian Kiszczak, Krystian Didyk, Szymon Chojnacki, Marcin Grzesiowski, Igor Grzesiowski i Fabian Biegun – I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych, reprezentacja dziewcząt w składzie: Julia Basiura, Oliwia Rzyman, Julia Skotnicka, Maria Szcześniak, Wiktoria Przybyła i Kinga Zarzecka – V miejsce w sztafetowych biegach przełajowych. Opiekun: p. Jakub Chojnacki, p. Anna Wojtyczka.