BIBLIOTEKA

Zapraszamy na stronę internetową naszej szkolnej biblioteki! Prezentujemy na niej recenzje książek, rankingi bestsellerów, wyniki czytelnictwa oraz ciekawostki, sentencje czy prezentacje multimedialne. Przedstawiamy tam ponadto wiadomości o ważnych wydarzeniach związanych z książkami i rynkiem wydawniczym w skali naszego miasta czy całego kraju. Jeśli chcesz być na bieżąco, koniecznie zaglądaj na tę stronę!

W 2006 roku biblioteka Szkoły Podstawowej nr 32 im. L. Waryńskiego w Bielsku-Białej otrzymała pracownię multimedialną (ICIM - Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej) w ramach programu współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny.

Na wyposażenie pracowni składają się 4 bogato wyposażone stanowiska uczniowskie, z zainstalowanym m.in. systemem operacyjnym MS Windows XP PL, pakietem biurowym Microsoft Office 2003 Professional Plus Polish oraz z programem "Opiekun ucznia w Internecie". Internetowe Centrum Multimedialne stwarza wiele dodatkowych możliwości dla uczniów nieposiadających komputerów. Stanowi też źródło dodatkowej wiedzy, jak również bazę do rozwijania pasji i zainteresowań uczniów.

Dodatkowe informacje można też uzyskać na stronach: www.efs.gov.pl oraz www.europa.eu.int.