dobry start

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie - bez względu na dochody - otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych czy odzieży. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Zachęcamy do zapoznania się z listem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy, Polityki Społecznej (TUTAJ). Ulotki informacyjne dla rodziców dostępne są w portierni budynku A i budynku B Naszej Szkoły, a także w wersji elektronicznej (TUTAJ).