Szanowni Rodzice,

zapraszamy Państwa dzieci do skorzystania z obiadów, które są gotowane na miejscu – w Naszej Szkole. Zainteresowanych Rodziców prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i dostarczenie jej do kuchni od strony zaplecza (budynek A).

Firma Gastronomiczno-Usługowa Wiesława Jodłowiec
ul. Lenartowicza 17
43-300 Bielsko-Biała

Wszelkich informacji dotyczących obiadów udziela Ajent pod numerem tel. 505 132 148.

CENNIK

OBIADY ABONAMENTOWE:

- obiad duży (zupa, drugie danie, kompot): 14 zł
- obiad mały (zupa, drugie danie, kompot): 12 zł
- zupa: 4 zł
- posiłek jednodaniowy: 9 zł (w przypadku tego posiłku rodzic opłaca jedynie koszt „wsadu do kotła”, pozostałe koszty finansuje Organ Prowadzący)

OBIADY POZA ABONAMENTEM:

- cały obiad (zupa, drugie danie, kompot): 15 zł
- drugie danie: 13 zł
- zupa: 5 zł
- cały obiad (nauczyciele): 17 zł
- drugie danie (nauczyciele): 15 zł