PRACOWNIA KOMPUTEROWA

W sali nr 27 na I piętrze funkcjonuje nowa pracownia komputerowa. Sala jest nowocześnie wyposażona. Oprócz rzutnika wraz z ekranem, czarno-białej drukarki laserowej SAMSUNG, urządzenia wielofunkcyjnego BROTHER wraz z kserokopiarką, skanerem i kolorową drukarką atramentową znalazły się tu 24 stanowiska komputerowe dla uczniów oraz jedno dla nauczyciela z systemem WINDOWS 7.

Z uwagi na bezpieczeństwo naszych uczniów w sieci Internet, zainstalowany został program „STRAŻNIK UCZNIA” zapewniający bezpieczny dostęp do zasobów sieci. Program chroni przed wyświetlaniem stron internetowych zawierających niepożądane treści. W pracowni używany jest także ARCABIT ANTYWIRUS – program chroniący komputer przed wszelkiego rodzaju wirusami, trojanami i innymi zagrożeniami występującymi w Internecie. W pracowni znajduje się również regulamin, który obowiązuje wszystkich użytkowników.