ROŚNIE GRONO SZKOLNYCH GLOBTROTERÓW!

Tak, tak, w ostatnim czasie liczba śmiałków, którzy ukończyli wszystkie 10 tras w ramach IV edycji naszego projektu „Szkolny Globtroter”, ponownie się zwiększyła, bowiem do grona laureatów dołączyli: Jan Ślusarczyk oraz Szymon Ślusarczyk! Serdecznie gratulujemy! Chłopcy, oprócz zaszczytnego tytułu, unikatowej odznaki i pamiątkowego certyfikatu, otrzymają również atrakcyjne nagrody rzeczowe podczas uroczystej gali zorganizowanej na zakończenie całej zabawy. Zapraszamy pozostałych uczniów oraz ich rodziny do wzięcia udziału w tym interesującym przedsięwzięciu – można do nas dołączyć w każdym momencie, bowiem nasz projekt trwa do 31 grudnia. Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się tutaj: https://www.sp32bb.pl/szkolny-globtroter.