NASZE SUKCESY

2022/2023

~ Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej dla uczniów klas IV-VI (organizator – Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa Bielska-Białej pod patronatem i o Puchar Prezydenta Miasta): drużyna chłopców w składzie: Miłosz Polański, Jakub Górniok, Wiktor Wrona, Sebastian Marek, Piotr Kubica, Bartłomiej Konieczny, Krzysztof Ryszka, Krzysztof Zając i Michał Smyczyński – I miejsce. Opiekun: p. Anna Wojtyczka.

~ „Czwartki lekkoatletyczne” – 22 września 2022 r. (organizator – Klub Sportowy „SPRINT”, Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz BBOSIR): Kinga Pałucha – I miejsce w biegu na 60 m. Opiekun: p. Anna Wojtyczka.

~ „Czwartki lekkoatletyczne” – 29 września 2022 r. (organizator – Klub Sportowy „SPRINT”, Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz BBOSIR): Kinga Pałucha – I miejsce w biegu na 60 m i II miejsce w skoku w dal, Magdalena Jania – III miejsce w biegu na 300 m, Mateusz Habdas – II miejsce w skoku w dal, Monika Sygut – II miejsce w rzucie piłeczką palantową, Ksawery Kwaśny – III miejsce w biegu na 60 m. Opiekun: p. Anna Wojtyczka.