PODZIĘKOWANIA

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY:

- za przekazanie 50 zestawów kijów trekkingowych na nagrody dla laureatów projektu „Szkolny Globtroter”:
firmie HYDRO ZNPHS Sp. z o. o.;

- za wykonanie i podarowanie Naszej Szkole dwóch odlewów gipsowych popiersia Jana III Sobieskiego - naszego patrona:
Panu Zygmuntowi Szczypce;

- za zakup radiomagnetofonu z odtwarzaczem CD do szkolnej świetlicy:
Pani Katarzynie Wencel;

- za zakup kilkudziesięciu nowości książkowych oraz lektur do szkolnej biblioteki:
Pani Beacie Zontek-Pięcie oraz Rodzicowi uczennicy trzeciej klasy;

- za ufundowanie drewnianego teatrzyku Kamishibai, czyli teatru ilustracji (japońskiej techniki opowiadania i czytania), który jest pomocą dydaktyczną w edukacji czytelniczej:
Pani Magdalenie Gądkowskiej;

- za sponsorowanie paczek mikołajkowych dla uczniów Naszej Szkoły:
Państwu Róży i Piotrowi Pelcom;

- za wykonanie planów ewakuacyjnych na wszystkie kondygnacje Naszej Szkoły:
Panu Łukaszowi Florkowi;

- za wpłaty na konto Rady Rodziców:
wszystkim Rodzicom, dzięki którym udało się zgromadzić 400 zł na paczki świąteczne;

- za podarowanie szkolnej bibliotece lektur, słowników różnego typu oraz innych wydawnictw encyklopedycznych:
Pani Renacie Hermie-Jurze;

- za wsparcie Naszej Szkoły w roku szkolnym 2013/2014:
Hurtowni Torebek ALIGATOR, Producentowi Czapek LOMAN, Producentowi Czapek STARLING,  Wydawnictwu PASCAL, Sklepowi EURO Andrzej Chowaniec, Producentowi Obuwia BEFADO, Producentowi Opakowań STEBA, Hurtowni Bielizny AREN, Firmie FOTOOBRAZEK – Arkadiusz Tumidajski, EUROBANKOWI, AEROKLUBOWI Bielsko-Biała, Fabryce Pił i Narzędzi Wapienica, Importerowi Win TIM, Firmie Cateringowa PO ŚWIECIE KUCHNI oraz Pani Bogusławie Krzempek, Pani Natalii Stosur, Pani Iwonie Pisarek, Pani Magdalenie Ślusarczyk, Państwu Rycakom, Państwu Jurom i rodzicom, którzy wzięli udział w II Charytatywnym Balu Karnawałowym;

- za wsparcie akcji "Paczka od Mikołaja":
Pani Małgorzacie Wytulany;

- za poświęcony czas oraz bezinteresowną pomoc, dzięki której powstała kurtyna w auli szkolnej:
Pani Gabrieli Świńczyk;

- za zaangażowanie w przeprowadzkę z filii przy ul. Jaworzańskiej do budynku głównego Naszej Szkoły przy ul. Cieszyńskiej:
Państwu Natalii i Marcinowi Białożytom, Państwu Joannie i Mariuszowi Maciejowskim, Pani Joannie Cieślar, Pani Joannie Urbaniec, Panu Ludwikowi Tomaszce, Panu Danielowi Dyrdułowi, Panu Mirosławowi Suławie, Panu Romanowi Heinrichowi, Panu Krzysztofowi Pisarkowi, Panu Waldemarowi Świeńczykowi, Pani Magdalenie Śpiewak, Panu Mariuszowi Jeleśniańskiemu, Pani Sylwii Hejzner, Pani Danucie Nalborczyk, Panu Rafałowi Nitschowi, Panu Grzegorzowi Herokowi, Pani Beacie Miziołek, Panu Januszowi Juchnikowi, Panu Jerzemu Królowi, Panu Tomaszowi Kruczkowi oraz Panu Arturowi Nizio;

- za ufundowanie flagi z logo Naszej Szkoły:
Pani Irenie Ciaciurze (P.H.U. „Reklama 3000”, ul. Ks. Londzina 47, Bielsko-Biała);

- za ufundowanie nagród książkowych dla uczniów Naszej Szkoły:
Panu Arturowi Kubicy oraz Wydawnictwu BOMBON Sp. z o.o.;

- za ufundowanie dla Naszej Szkoły map historycznych:
Pani Irenie Ciaciurze (P.H.U. „REKLAMA 3000”, ul. Ks. Londzina 47, Bielsko-Biała), Panu Janowi Majewskiemu („LABO BPM” sp. z o.o., ul. Strażacka 81, Bielsko-Biała), Panu Adamowi Krokowskiemu oraz Panu Krzysztofowi Boińskiemu („REM-B”, ul. Strażacka 35, Bielsko-Biała), Panu Bogusławowi Owczarzowi (Piekarnia Wapienica Supermarket Wapienica, ul. Jaworzańska 36, Bielsko-Biała), Pani Jolancie Cisło (Bar „POD SEMAFOREM”, ul. Jaworzańska 37, Bielsko-Biała), Panu Igorowi Bokunowi („BB VENTURES” sp. z o.o., ul. Strażacka 81, Bielsko-Biała).