ŚWIETLICOWE BALE KARNAWAŁOWE

W ostatnich dniach nauki przed feriami w naszej świetlicy – zgodnie z tradycją – odbyły się zabawy karnawałowe w grupach. W czwartek (21 stycznia) grupa pomarańczowa i niebieska wspólnie bawiły się na balu przebierańców. Były tańce integracyjne, zabawy z balonikami, rysowanie do muzyki, zabawy muzyczne i konkursy. Królem i królową balu zostali: Karina Brudniak i Stanisław Pieczka, którzy do końca zabawy tańczyli w pięknych koronach. Podczas balu rozstrzygnięto także konkurs na maskę karnawałową – I miejsce zdobył Patryk Pastuła, II miejsce – Amelia Korowiecka i  Aleks Rokosz, III miejsce – Magdalena Dziadach i Hanna Tatara, a wyróżnienie przyznano Marcelowi Ptakowi. Wszyscy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Z kolei w  piątek (26 stycznia) w pięknie przystrojonej szkolnej auli bawiły się grupy: żółta, czerwona i srebrna. Uczniowie wystąpili w maskach, które samodzielnie wykonali na zajęciach świetlicowych. W trakcie balu uczniowie uczestniczyli w pokazach tanecznych, konkursach z balonikami i hula-hoop, tańczyli zumbę, prezentowali swoje umiejętności w swobodnych układach indywidualnych. Dzieci pokazały, że są bardzo twórcze, pomysłowe, odważne i świetnie „czują” muzykę, co sprawiło, że wszystkim towarzyszyła atmosfera swobody, radości i doskonałej zabawy. W tym dniu wspaniale bawili się także uczniowie z grupy zielonej. W kolorowej sali udekorowanej serpentynami, łańcuchami  i balonikami  dzieci bawiły się świetnie przy dźwiękach energicznej muzyki. Wzięły także udział w konkursach, a najwięcej radości sprawił im konkurs z balonikami. Czas spędzony w tak radosnej atmosferze, z szerokimi uśmiechami na twarzach dzieci na długo pozostanie wszystkim w pamięci.