ZACZYNAMY ROK SZKOLNY 2023/2024!

04-09-2023 16:41 imprezy i uroczystości

4 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2023/2024! Uczniowie klas II-VIII spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych i obejrzeli film złożony z wakacyjnych zdjęć uczniów Naszej Szkoły oraz prezentację dotyczącą rocznicy wybuchu II wojny światowej. Szczególnie ciepło zostali dzisiaj przyjęci nasi pierwszoklasiści, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z edukacją. Dla nich zorganizowane zostały uroczyste akademie połączone ze ślubowaniem i pasowaniem na ucznia. Podczas spotkań obecni byli również: Pani Dyrektor Edyta Zaczek i Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz. Uczniom SP 32 w Bielsku-Białej życzymy samych sukcesów, ich rodzicom – jak najwięcej radości ze swoich pociech, a nauczycielom - cierpliwości i powodzenia w nowym roku szkolnym!