100. NUMER CZASOPISMA „ECHO SZKOŁY”!

08-03-2024 5:30 nasze zainteresowania

Jak ten czas leci… Właśnie oddajemy w Wasze ręce 100. numer „Echa Szkoły”. Jego pierwszy numer ukazał się 20 lat temu! Ten wspaniały jubileusz jest zasługą zarówno tych uczniów i nauczycieli, którzy tworzyli przez te lata szkolne czasopismo, jak również wszystkich naszych czytelników, bez których redagowanie gazetki nie miałoby większego sensu. Dziękujemy, że jesteście!

W najnowszym numerze naszego dwumiesięcznika po raz kolejny przygotowaliśmy ciekawe artykuły oraz sporą dawkę rozrywki. Tematem przewodnim tego wydania uczyniliśmy uroczyste otwarcie w Naszej Szkole dwóch pracowni terminalowych wraz z serwerownią. W tym niezwykle ważnym wydarzeniu udział wziął m.in. Prezydent Miasta Bielska-Białej Pan Jarosław Klimaszewski. Więcej informacji na ten temat przeczytacie na 8. stronie naszego czasopisma. Zapraszamy wszystkich do lektury naszej gazety! Ten, jak i archiwalne numery można znaleźć tutaj: https://www.sp32bb.pl/echo-szkoly.