OBIADY

Wszelkich informacji dotyczących obiadów udziela Ajent pod numerem tel. 505 132 148.

Szanowni Rodzice,

zapraszamy Państwa dzieci do skorzystania z obiadów, które będą gotowane na miejscu – w Naszej Szkole. Zainteresowanych Rodziców prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i dostarczenie jej do kuchni od strony zaplecza (budynek A).

OBIADY - KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN WYDAWANIA CIEPŁEGO POSIŁKU

CENNIK

Ze względu na stale rosnące ceny artykułów spożywczych od listopada 2022 r. ceny obiadów ulegną zmianie:

OBIADY ABONAMENTOWE:

- obiad duży (zupa, drugie danie, kompot): 13 zł
- obiad mały (zupa, drugie danie, kompot): 11 zł
- zupa: 4 zł
- posiłek jednodaniowy: 8 zł (w przypadku tego posiłku rodzic opłaca jedynie koszt „wsadu do kotła”, pozostałe koszty finansuje Organ Prowadzący)

OBIADY POZA ABONAMENTEM:

- cały obiad (zupa, drugie danie, kompot): 13 zł
- drugie danie + kompot: 11 zł
- zupa: 5 zł

Opłaty za obiady w listopadzie wynoszą:

- obiad duży: 20 x 13 zł = 260 zł
- obiad mały: 20 x 11 zł = 220 zł
- zupa: 20 x 4 zł = 80 zł

- posiłek jednodaniowy: 20 x 8 zł = 160 zł

Dzieci, które korzystają z posiłków MOPS, mają możliwość dokupienia zupy w formie abonamentu: 20 x 3 zł = 60 zł

Wnoszenie opłat za obiad mały, obiad duży, zupę (nie dotyczy posiłku jednodaniowego)

1. Opłaty abonamentowe za:

a) obiad mały,
obiad duży,
zupę

wnosi się za cały miesiąc z góry, od 1. do 5. dnia miesiąca, za który opłata jest wnoszona przelewem na konto bankowe o numerze:

lub gotówką do 10. dnia miesiąca, za który opłata jest wnoszona.

2. W tytule przelewu podaje się następujące dane:

a) opłata za ………… (wpisać rodzaj obiadu) za miesiąc ………….. (wpisać miesiąc),
imię i nazwisko dziecka,
klasa.

3. Istnieje możliwość wykupienia obiadów małych, dużych lub zupy w wybrane dni tygodnia. Opłatę za wybrane dni wnosi się z góry od 1. do 5. dnia miesiąca, za który opłata jest wnoszona. W tytule przelewu podaje się rodzaj obiadu, imię i nazwisko dziecka, klasę oraz dokładny opis wybranych dni żywieniowych.

4. W przypadku nieuiszczenia opłaty abonamentowej w wyznaczonym terminie Ajent wstrzymuje wydawanie posiłku dziecku. Ponowne wydawanie posiłku możliwe jest po uregulowaniu przez rodzica/opiekuna zaległości wraz z opłatą za kolejne dni.

5. Nieobecność ucznia korzystającego z ciepłego posiłku należy zgłosić Ajentowi najpóźniej do godz. 7.30 poprzez sms na nr 505 132 148. Niewykorzystaną w ten sposób kwotę rodzic/opiekun odlicza przy dokonywaniu płatności za kolejny miesiąc. Brak zgłoszenia nieobecności dziecka nie uprawnia do odliczenia kosztu posiłku.

Wnoszenie opłat za posiłek jednodaniowy

1. Opłaty abonamentowe za posiłek jednodaniowy wnosi się za cały miesiąc z góry, od 1. do 5. dnia miesiąca, za który opłata jest wnoszona przelewem konto bankowe o numerze:

W tytule przelewu podaje się następujące dane:

a) opłata za posiłek jednodaniowy za miesiąc …………..
imię i nazwisko dziecka,
klasa.

2. Istnieje możliwość wykupienia posiłków jednodaniowych w wybrane dni tygodnia. Opłatę za wybrane dni wnosi się z góry, od 1. do 5. dnia miesiąca, za który opłata jest wnoszona. W tytule przelewu podaje się imię i nazwisko dziecka, klasę oraz dokładny opis wybranych dni żywieniowych.

3. Potwierdzenie przelewu w dniu dokonania płatności lub najpóźniej do godziny 7.30 następnego dnia roboczego rodzic/opiekun dostarcza w wersji papierowej do kuchni lub przesyła w wersji elektronicznej na nr telefonu 505 132 148.

5. Nieobecność ucznia korzystającego z posiłku jednodaniowego należy zgłosić Ajentowi najpóźniej do godz. 7.30 poprzez sms na nr 505 132 148 oraz Dyrektorowi Szkoły poprzez sms na nr 515 228 473. Niewykorzystaną w ten sposób kwotę rodzic/opiekun odlicza przy dokonywaniu płatności za kolejny miesiąc. Brak zgłoszenia nieobecności dziecka nie uprawnia do odliczenia kosztu posiłku.

Firma Gastronomiczno-Usługowa Wiesława Jodłowiec
ul. Lenartowicza 17

JADŁOSPIS (28.11-02.12)

- kapuśniak z kiełbasą i jarzynką (A: 1, 4)
- kluski na parze z sosem truskawkowym (A: 1, 2, 3)
- kompot z jabłek i mięty

- zupa kalafiorowa z ziemniakami (A: 1, 4)
- duszonki z kiełbaską (A: 1)
- herbata z cytryną

- zupa pomidorowa z ryżem (A: 1, 2, 4)
- kotlet drobiowy z puree i surówką coleslaw (A: 1, 2, 3)
- kompot wieloowocowy

- zupa jarzynowa z ziemniakami (A: 1, 2, 4)
- pieczeń ze schabu w sosie śliwkowym z kaszą i buraczkami (A: 1)
- herbata z sokiem

- krupnik z ziemniakami i jarzynką (A: 1, 2, 4)
- pierogi ruskie z cebulką (A: 1, 2, 3)
- kompot ze śliwek i winogron

Z przyczyn niezależnych jadłospis może ulec zmianie.

Alergeny: 1 - gluten, 2 - mleko, 3 - jajka, 4 - seler, 5 - ryby