A MOŻE GRY PLANSZOWE…?

25-11-2023 6:03 nasze zainteresowania

21 listopada (wtorek) w Naszej Szkole odbyło się spotkanie pt. „Gry planszowe – świetna alternatywa dla gier komputerowych” zorganizowane przez Panią Aldonę Słonkę. Jego celem było promowanie ciekawego spędzania wolnego czasu w gronie najbliższych i przyjaciół. W trakcie wydarzenia zostały zaprezentowane nowoczesne gry strategiczne i familijne. Podczas tego typu zabawy uczniowie kształtują postawy współpracy koleżeńskiej, opanowania emocji, cierpliwości oraz wyrabiają nawyki przestrzegania dyscypliny i reguł gry. Składamy serdeczne podziękowanie Centrum Hobbystycznemu Strefa za nieodpłatne przeprowadzenie tak interesujących zajęć.