Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Z WIZYTĄ W CEE EKOSYNTEZA

22 listopada uczniowie klasy 2c oraz 2d pod opieką swoich wychowawczyń – Pani Iwony Golec oraz Pani Anny Sądej – spędzili dzień pełen atrakcji, nauki i dobrej zabawy, gdyż udali się w ramach lekcji do Centrum Edukacji Ekologicznej. Uczniowie wzięli udział w inspirujących warsztatach ekologiczno-edukacyjnych, które były jednym z zadań realizacji konkursu „Szanuj energię, chroń klimat!” prowadzonych przez CEE EKOSYNTEZA mieszczące się przy ul. Grotowej 11 w Bielsku-Białej. Dzieci wspólnie odkrywały, jak mogą przeciwdziałać emisjom zanieczyszczeń powietrza. Brały udział w doświadczeniach, które pozwoliły im lepiej zrozumieć zagadnienia antysmogowe. Podczas zajęć dzieci zdobiły doniczki, w których zostały posadzone bluszcze. Teraz każde z nich zasługuje na miano prawdziwego ogrodnika! Koordynatorem wyjścia była Pani Izabela Szczepanek. Efekty prac uczniów można obejrzeć na poniższych fotografiach.

#bielskobialachroniklimat #ekosynteza #beskidzkifestiwaldobrejenergii #bielskobiala #miastodobrejenergii #prezerobielskobiala