Przejdź do treści Przejdź do menu

BĄDŹ I TY BEZPIECZNY, PIERWSZOKLASISTO!

24 listopada uczniowie wszystkich oddziałów pierwszej klasy wzięli udział w spotkaniu pod hasłem „Bądź i Ty bezpieczny”, które odbyło się w Zespole Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej . Organizatorami przedsięwzięcia były: Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej oraz Fundacja na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej. Dzieci miały okazję zobaczyć film pod tytułem „Jak być bezpiecznym”, inscenizację teatralną „Bezpieczna droga do szkoły”, pokaz odzieży z najnowszymi trendami mody odblaskowej przygotowany przez uczniów Bielskiego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Przemysłowego, a także mogły uczestniczyć w grach i konkursach z nagrodami. Każdemu uczestnikowi imprezy zostały wręczone elementy odblaskowe, książeczki edukacyjne „Bądź bezpieczny na drodze” oraz słodkie niespodzianki.