BĘDZIE JESZCZE PIĘKNIEJ!

W maju ul wykonany przez dzieci ze świetlicy zwyciężył w konkursie plastycznym „Wesołe Dni Pszczoły” zorganizowanym przez firmę KAREVA oraz Centrum Handlowe Sarni Stok w Bielsku-Białej. Nagrodą główną było obsadzenie terenów zielonych wokół zwycięskiej placówki o wartości 2000 złotych. W drugim tygodniu czerwca nasz szkolny ogród upiększyły aż 43 ozdobne rośliny i cenne gatunki drzew! Na szkolnych terenach zielonych posadzone zostały jesiony wyniosłe, magnolie, kalina, klon palmowy, azalie, rododendrony, hortensje, krzewuszka, bez czarny, żylistek i dereń. Mamy nadzieję, że wszystkie rośliny zadomowią się w nowym środowisku, będą zdrowo rosnąć i cieszyć nas kolorowymi kwiatami. Dzięki nim szkolny ogród będzie jeszcze piękniejszy!