BIEGNIEMY Z MAJĄ DLA ALANA I ZUZI!

09-10-2018 17:03 wolontariat

Za nami impreza „Biegniemy z Mają dla Alana i Zuzi”. Przyciągnęła ona tylu ludzi, że według organizatorów zabrakło numerów startowych! W ostatnią niedzielę w okolicach zapory biegało i spacerowało blisko 2 tysiące osób! Wśród nich liczna reprezentacja Uczniów Naszej Szkoły, ich Rodziców i Nauczycieli. Dziękujemy wszystkim za okazane serce! Zebrano kwotę ponad 56 tysięcy złotych! Cała suma zostanie przeznaczona na leczenie ciężko chorych dzieci. Tego dnia, oprócz udziału w biegu głównym lub rodzinnym, można było zarejestrować się jako dawca szpiku, oddać krew albo włosy na peruki dla małych pacjentów dotkniętych chorobą nowotworową. Biegowi towarzyszyła ponadto akcja edukacyjna dotycząca zdrowego odżywiania i profilaktyki antynowotworowej.