BIELSKO-BIAŁA CHRONI KLIMAT!

Nasza Szkoła co roku aktywnie uczestniczy w kampanii miejskiej „Bielsko-Biała chroni klimat”. Jednym z ważniejszych dla nas wydarzeń jest udział w konkursie „Szanuj energię, chroń klimat”. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Przybij piątkę...”. Nasi najmłodsi uczniowie już kilka dni temu przybili piątkę Detektywowi Kropelce, wykonując piękne prace, które znalazły się na szkolnej gazetce. O ich poczynaniach mogliśmy przeczytać w poście sprzed kilku dni. Uczniowie klas 4-6 przybili styczniową piątkę Rysiowi Krzysiowi. Zadanie polegało na promocji konkursu, w którym będą brać udział przez kolejnych pięć miesięcy. Tematem tegorocznej edycji dla tej kategorii wiekowej jest PRZYRODA, a na uczestników czekają następne wyzwania! Piątkę przybili również uczniowie naszych klas 7-8. Dla tej kategorii wiekowej superbohaterem jest PreZeroHero, który przygotował wyzwania na najbliższych pięć miesięcy. ODPADY – to zagadnienie będą poznawać w najbliższym czasie. Naszym uczniom gratulujemy kreatywnych plakatów, filmów i postów, które wykonaliście. Dziękujemy!

KLASA 4B

KLASA 4D