BRAWO, NASZE MISTRZYNIE!!!
22 marca w Naszej Szkole rozegrany został finał rozgrywek piłki ręcznej w ramach Miejskich Igrzysk Dzieci zorganizowanych przez Sport Szkolny Bielsko-Biała. Z radością informujemy, że reprezentacja SP 32 – drużyna dziewcząt w składzie: Kinga Pałucha, Liliana Krzak, Lilia Kwaśniewska, Mariia Beznosenko, Milena Konicka, Julia Kapa, Oliwia Podejma, Lena Orkisz, Julia Stąsiek, Ewelina Nowak i Zofia Łanucha zajęła I miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!







ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...