BRĄZOWI MEDALIŚCI Z SP 32!

19-05-2019 10:09 sport

Doskonale wiemy, że uczniowie Naszej Szkoły są wspaniałymi sportowcami. Okazuje się, że teraz mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami! W ramach Igrzysk Dzieci zorganizowanych przez Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej drużyna w składzie: Jakub Dyczka, Marcin Madrak, Dawid Krupicz, Jakub Kijowski, Wiktor Figiel i Jakub Wolny zajęła drużynowo III miejsce w czwórboju lekkoatletycznym, natomiast Marcin Madrak – III miejsce indywidualnie. Serdecznie gratulujemy! Uczniów do zawodów przygotowała Pani Anna Wojtyczka.