CERTYFIKAT DLA NASZEJ SZKOŁY!!!

10-06-2021 20:40 profilaktyka i wychowanie

W bieżącym roku szkolnym Nasza Szkoła kolejny raz przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj formę!”. To już XV edycja inicjatywy promującej zdrowy styl życia o unikalnym, dwukierunkowym podejściu: propagującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną. Program „Trzymaj Formę!” pomaga rozwijać zainteresowania uczniów i kształtuje ich prozdrowotne nawyki. Realizowany jest metodą projektu, dzięki czemu wykracza poza podstawę programową i programy nauczania szkoły. Projekty powinny służyć promocji aktywności fizycznej, uczyć prawidłowego, czyli zróżnicowanego i zbilansowanego sposobu odżywiania się dzieci i młodzieży, ze szczegółowym uwzględnieniem odpowiedzialności indywidualnej za zdrowie i zasady wolnego wyboru. Szkolnym koordynatorem projektu jest Pani Aldona Słonka. Wszystkie informacje na ten temat znajdują się TUTAJ.