CO SŁYCHAĆ U SZKOLNYCH GLOBTROTERÓW?

Przyszły pierwsze przymrozki, ale nasi poszukiwacze przygód nie rezygnują! Do zakończenia projektu zostało tylko 6 tygodni! To ostatni moment na mobilizację. A jest o co walczyć! Odznaka, certyfikat, atrakcyjne nagrody rzeczowe i niezapomnienie wrażenia. Publikujemy kolejne zdjęcia relacjonujące wyprawy naszych śmiałków, którzy walczą o zaszczytny tytuł Szkolnego Globtrotera. W ostatnim czasie 10. trasę pokonały: Karolina Siręga, Martyna Szkorupa oraz Monika Sygut. Gratulujemy! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.