CO SŁYCHAĆ U SZKOLNYCH GLOBTROTERÓW?

Trzy tygodnie temu wystartowała IV edycja projektu Szkolny Globtroter. Do tej wspaniałej zabawy włączyło się już 13 uczniów Naszej Szkoły, którzy śmiało pokonują kolejne trasy i poznają ciekawe miejsca, jednocześnie poprawiając swoją kondycję fizyczną. Rekordzistka zdołała już odbyć 7 wycieczek! Brawo! Gratulujemy!!! Wszystkich zachęcamy do udziału w naszym projekcie tym bardziej, że w ten weekend zapowiada się przepiękna pogoda! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się tutaj: https://www.sp32bb.pl/szkolny-globtroter. Podejmij wyzwanie!