Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

CO SŁYCHAĆ U SZKOLNYCH GLOBTROTERÓW?

Z wielką radością witamy w gronie Szkolnych Globtroterów kolejnych uczniów! Jan Król, Marcelina Król oraz Wiktoria Forma w ostatnim czasie pokonali wszystkie trasy w ramach naszego projektu i dołączyli do elitarnego grona Szkolnych Globtroterów! Serdecznie gratulujemy! Nasi niestrudzeni śmiałkowie otrzymali specjalne certyfikaty i unikatowe odznaki, a na zakończenie zabawy czekają na nich atrakcyjne nagrody rzeczowe! Zachęcamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły do udziału we wspaniałej przygodzie. Na dołączenie do tej fascynującej inicjatywy nigdy nie jest za późno – kończy się ona dopiero 31 grudnia. Wykorzystajcie dobrze zbliżający się weekend! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ. Do dzieła!