CZEGO UCZĄ NAS BAJKI DISNEYA?

13-03-2019 12:47 nasze zainteresowania

Dzisiaj w auli budynku B Naszej Szkoły zgromadzili się uczniowie piątych i szóstych klas oraz 3GC, aby wziąć udział w podsumowaniu projektu edukacyjnego „Czego uczą nas bajki Disneya?” przygotowanego przez uczennice oddziałów gimnazjalnych: Justynę Brzeźną, Wiktorię Hutnik, Karolinę Ohirko oraz Angelikę Olkowską. Podczas spotkania wysłuchaliśmy kilku piosenek z bajek Disneya w wykonaniu uczennic, poznaliśmy najważniejsze fakty z życia twórcy Myszki Mickey, a także obejrzeliśmy ciekawą prezentację multimedialną. Najaktywniejsi widzowie mogli wziąć udział w kwizie i w ten sposób wygrać słodkie nagrody. Na koniec wspólnie odśpiewaliśmy przebój „Mam tę moc”.