Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

CZY TA WIOSNA, PROSZĘ PANA, BĘDZIE DOBRZE WYCHOWANA...?

„Wiosną wszystko budzi się do życia, więc budzimy się i my” – takim hasłem powitaliśmy pierwsze dni wiosny w ramach projektu ABC Dobrego Wychowania. Szkolne korytarze zostały przyozdobione magicznymi słowami, o których zawsze warto pamiętać. Pojawiły się również opisane zasady kultury i bezpieczeństwa na przerwach, w toaletach i klasach. To bardzo ważne, aby wspierać wszystkich uczniów – zwłaszcza tych  najmłodszych – w kulturalnym przebywaniu z drugim człowiekiem. Te najważniejsze słowa:  dzień dobry, proszę czy przepraszam głośno brzmiały na naszym szkolnym korytarzu i mamy nadzieję, że zostaną z nami na dłużej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszych wiosennych spacerów. Koordynatorem projektu jest Pani Marcelina Piechota.