CZYTANIE ŁĄCZY POKOLENIA!

Zbliżający się Dzień Babci i Dzień Dziadka był okazją do zorganizowania spotkania czytelniczego pod hasłem „Czytanie łączy pokolenia”. 10 stycznia odwiedzili nas: babcia Oli – Pani Krystyna Ratowska, dziadek Łucji – Pan Andrzej Adamaszek oraz dziadek Janka – Pan Józef Stekla. Goście przyjęli nasze zaproszenie, aby wspierać działania szkoły mające na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci. Uczniowie słuchali czytanych przez dziadków utworów: „W aeroplanie”, „O Grzesiu kłamczuchu” oraz fragmentów książki „Włóczęgi północy”. Podczas spotkania seniorzy mówili o własnych zainteresowaniach, dzielili się opowieściami o swoim dzieciństwie, dzieci zadawały wiele pytań. Na zakończenie uczniowie wręczyli laurki z życzeniami. Było to spotkanie pełne uśmiechu, radości, a nawet wzruszeń. Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za poświęcony czas, współpracę, dzięki której Dzień Babci i Dziadka połączył pokolenia. Spotkanie zorganizowała Pani Małgorzata Józefowicz.