DO TWARZY NAM Z KSIĄŻKĄ!

11-12-2019 5:56 nasze zainteresowania

Uczniowie klasy 7d oraz 6a pod opieką Pana Grzegorza Wójtowicza przygotowali niezwykłą wystawę fotograficzną pt. „Do twarzy mi z książką!”. Jest to projekt edukacyjny z wykorzystaniem nowego księgozbioru otrzymanego przez Naszą Szkołę w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Na parterze budynku B można obejrzeć galerię zdjęć, których wykonanie wcale nie było łatwe, ale sprawiło ich autorom wiele radości. Zadanie uczniów polegało na skomponowaniu okładki książki oraz siebie w przebraniu i z rekwizytami w jedną całość. I co ważne – żadna książka nie ucierpiała podczas wykonywania zdjęć! ;-) Po świętach wystawę będzie można obejrzeć także w budynku A.