DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W BUDYNKU A

10-10-2023 15:15 imprezy i uroczystości

Dzisiaj w budynku A Naszej Szkoły uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Święto to przypada w tym roku w sobotę. Uczniowie klasy 3a, 3b i 3c pod kierunkiem Pani Renaty Małysz, Pani Marceliny Piechoty oraz Pani Łucji Dendys przygotowali przepiękną akademię, która rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego oraz wprowadzeniem Pocztu Sztandarowego. Dzieci wspaniale recytowały oraz śpiewały. Całość okraszona została sporą dawką dowcipu, choć były również momenty nostalgiczne. Nasi trzecioklasiści pokazali, jak przygotować idealny apel – nic dziwnego, że młodzi artyści nagrodzeni zostali gromkimi brawami, również przez obecnych na uroczystości Panią Dyrektor Edytę Zaczek, Panią Wicedyrektor Jolantę Olejak-Bogaczyk oraz Pana Wicedyrektora Grzegorza Wójtowicza. Na koniec spotkania dzieci wręczyły pracownikom szkoły piękne karty okolicznościowe z życzeniami, a każdemu uczestnikowi akademii sprezentowany został motylek origami w ramach projektu społecznego Efekt Motyla.