DZIEŃ NAUCZYCIELA… Z PRZYMRUŻENIEM OKA!

17-10-2023 6:03 imprezy i uroczystości

Za nami Dzień Edukacji Narodowej. W Naszej Szkole uczniowie uczcili to święto, przebierając się w ostatni piątek za wybranego nauczyciela. Dzięki temu mogli poczuć, jak to jest po tej drugiej stronie. Pojawiły się różne typowe nauczycielskie atrybuty: gwizdki, stopery, linijki, a także charakterystyczne elementy ubioru naszych prawdziwych nauczycieli, tj. szale, dresy czy fryzury. Zabawę zorganizował Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki. Dziękujemy za włączenie się w tę inicjatywę i zapraszamy już wkrótce do kolejnych.