DZIEŃ PROMOCJI TALENTÓW! POKAŻ WSZYSTKIM SWÓJ TALENT!!!

Tańczysz, śpiewasz, grasz na instrumencie? Rysujesz, malujesz, wyszywasz? Może masz inne niezwykłe umiejętności lub oryginalny talent? To może być pierwszy krok do kariery albo po prostu świetna zabawa!
Każdy z nas ma jakiś talent - wyjątkową zdolność, dar. Można go rozwijać lub zmarnować. Często niestety pozostaje on nieodkryty. Czasem z braku czasu, czasem z powodu nieśmiałości, obawy przed wystąpieniami publicznymi, oceną innych i krytyką, a czasem tylko dlatego, że nie zdarza nam się okazja, szansa, aby pokazać, na co nas stać!
W tym roku taką szansę może mieć każdy! Nagraj filmik prezentujący talent telefonem komórkowym, aparatem fotograficznym czy kamerą. Później wystarczy wysłać go przez Dysk Google, udostępniając link lub przesyłając bezpośrednio na adres e-mail: goleciwona47@gmail.com do 17 marca. Z kolei 19 marca zaprezentujemy wszystkie nadesłane filmy, ponieważ będziemy obchodzić Dzień Promocji Talentów. Dokładnie 10 lat temu Nasza Szkoła – jako pierwsza w mieście i czwarta w województwie śląskim – uzyskała tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”. Stanowi on wyróżnienie dla placówek, które szczególnie przyczyniają się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży. Akcja przebiega pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Szczegółowych informacji udziela Pani Iwona Golec.