DZIEŃ PRZEBIERAŃCA
Dzień Przebierańca już za nami. 31 października okazał się wielkim sukcesem. Wielu uczniów przebrało się za różne postacie. Królowały wróżki, superbohaterowie, smerfy, motyle czy anioły, ale były też duszki czy czarownice. Zabawa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki dziękuje za wspólną zabawę.






WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C