Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DZIEŃ UDAWANYCH WAKACJI

21-06-2024 6:05 imprezy i uroczystości

W Naszej Szkole już w ostatni czwartek roku szkolnego zapanowały wakacje, a wszystko to za sprawą ostatniej zabawy zorganizowanej z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki. Był to Dzień Udawanych Wakacji. Tego dnia uczniowie mogli poczuć się naprawdę wakacyjnie. Niektórzy wybrali okulary przeciwsłoneczne, inni – kapelusze czy ręczniki. Znalazły się także klapki czy dmuchane orki. Dziękujemy wszystkim za włączenie się w tę inicjatywę!