DZISIAJ KOLEJNY SŁODKI CZWARTEK!

11-04-2024 5:35 wolontariat

- 4c: 800,06 zł
- 7c: 356,40 zł
- 4b: 350 zł
- 8a: 67,50 zł

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie!

Przypominamy o nagrodach:

- klasy I-III – każda klasa, która dwukrotnie przyniesie co najmniej 2 ciasta do sprzedaży – wyjście z wychowawcą (poza dniem wycieczkowym);
- klasy IV-VIII – klasy, które zbiorą cztery najwyższe kwoty (w przeliczeniu na 1 ucznia) – wyjście z wychowawcą (poza dniem wycieczkowym);
- klasy I-VIII – każda klasa otrzymuje 50% zarobionej kwoty, 50% zasila konto Rady Rodziców.