EKOBIELSZCZANIN - GRAMY I WYGRYWAMY DLA NASZEJ SZKOŁY!

15-03-2021 5:56 konkursy
I Ty możesz przyczynić się do wygrania dla Naszej Szkoły dużych pieniędzy (I miejsce: 15 tys. zł, II miejsce: 10 tys. zł, III miejsce: 5 tys. zł), a dla siebie – atrakcyjnej nagrody rzeczowej (dla 20 uczestników). W szkole również możesz liczyć na pewne nagrody!

O co chodzi? Sprawdzisz TUTAJ!
Jak się zarejestrować? Dowiesz się TUTAJ!
Możesz wykorzystać swój e-mail do MS Teams, wówczas Twoja poczta znajduje się na Microsoft Outlook (login i hasło takie samo jak do MS Teams). Koniecznie zapisz sobie i zachowaj utworzone hasło do gry! Koniecznie zaznacz, że jesteś uczniem SP 32! Pamiętaj: Graj co tydzień do końca maja! Gra cała szkoła SP 32, ale Twój i nasz szkolny sukces zależy od Twojej chęci! Życzymy powodzenia!