WIELKI FESTYN NA 100-LECIE – ZAPRASZAMY!

Już 23 września (sobota) zapraszamy na kolejną odsłonę obchodów 100-lecia Polskiej Szkoły w Wapienicy! Spotkajmy się tego dnia o godz. 12.00. Zabawa potrwa do godz. 17.00. Obiecujemy, że nie zabraknie atrakcji!

W programie m.in. występy artystyczne uczniów, absolwentów i przyjaciół szkoły, loteria fantowa, pokazy strażackie, konkurencje sportowe, przejażdżki kucykami, malowanie twarzy, zwiedzanie szkoły, kramik z pamiątkami, multimedialne pokazy szkolnych kronik, wystawa najstarszych zbiorów biblioteki, wernisaż absolwentki, grochówka, domowe wypieki, lody włoskie, napoje oraz mecz piłki nożnej o puchar na 100-lecie (rodzice kontra nauczyciele i absolwenci).

Liczymy na obecność Uczniów, Absolwentów, Rodziców, byłych i aktualnych Pracowników, wszystkich Mieszkańców Wapienicy oraz Przyjaciół Naszej Szkoły. Nie może Was zabraknąć! ZAPRASZAMY!