Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

FILMOWE MIKOŁAJKI

6 grudnia (środa) Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki z okazji mikołajek zorganizował seans świątecznych filmów. Każda klasa na trzech lekcjach oglądała bajki lub filmy wprowadzające powoli w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Aby umilić sobie czas, uczniowie przynieśli koce, poduszki i przekąski. Trzy oddziały młodszych klas były ponadto w Teatrze Lalek „Banialuka” na spektaklu pt. „Diabelskie figle”. Wszyscy uczniowie otrzymali czekolady ufundowane przez Radę Rodziców. Bardzo dziękujemy!