JĘZYK ANGIELSKI NA WESOŁO
W ubiegły wtorek (23 kwietnia) w Naszej Szkole obchodzony był Światowy Dzień Języka Angielskiego. Z tej właśnie okazji Pani Joanna Włodarczyk-Pilch przeprowadziła dla uczniów siódmej i ósmej klasy konkurs pt. „Funkcje językowe na wesoło”. Jego celem było przede wszystkim powtórzenie słownictwa typowego dla poznanych funkcji językowych. Poszczególne oddziały przedstawiały scenki, których tematy losowali kilka tygodni wcześniej. Prezentacje były oceniane pod kątem poprawności językowej, stopnia wykorzystania słownictwa stosownego do tematu oraz atrakcyjności. Każdy zespół klasowy był reprezentowany przez grupę dwu- lub trzyosobową. W rywalizacji zwyciężyła klasa 7a. Gratulujemy!






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC