GOŚCIE Z ZAKŁADU GOSPODARKI ODPADAMI
W ramach tegorocznych obchodów Tygodnia Ziemi w ostatni wtorek uczniowie oddziałów piątej i szóstej klasy wzięli udział w ciekawych i przydatnych warsztatach, które na terenie Naszej Szkoły przeprowadzili pracownicy Zakładu Gospodarki Odpadami. Celem zajęć było przypomnienie zasad prawidłowej segregacji odpadów. Wykorzystana została do tego prezentacja multimedialna oraz ciekawe pomoce dydaktyczne. Spotkania zorganizował Pan Marcelin Makowski.
#bielskobialachroniklimat #ekosynteza #beskidzkifestiwaldobrejenergii #bielskobiala #miastodobrejenergii #prezerobielskobiala







DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC