II I III MIEJSCE W KONKURSIE PIOSENKI ŻEGLARSKIEJ I SZANTOWEJ!
W XIII Konkursie Piosenki Żeglarskiej i Szantowej „KEN 2019”, którego organizatorami są: IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Bielsku-Białej oraz Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej, reprezentacja Naszej Szkoły w składzie: Wiktoria Hutyra, Simona Wójcik, Julia Nowy, Paulina Kuś, Jakub Hornik - zajęła II miejsce w kategorii „zespoły”, natomiast Wiktoria Hutyra uplasowała się na III miejscu w kategorii „solista”. Serdecznie gratulujemy kolejnych pięknych osiągnięć. Uczniów do konkursu przygotowała Pani Iwona Nowak.






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC