INFORMACJA O OBIADACH

31-08-2021 13:37 organizacja

Szanowni Rodzice,

zapraszamy Państwa dzieci do skorzystania z obiadów, które będą gotowane na miejscu – w Naszej Szkole. Zainteresowanych Rodziców prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej do dnia 3 września 2021 r. i dostarczenie jej do kuchni od strony zaplecza (budynek A). Tam również będą przyjmowane opłaty za obiady.

OBIADY - KARTA ZGŁOSZENIA

Istnieje także możliwość zakupu obiadu jednorazowo - po wcześniejszym zgłoszeniu w stołówce do godz. 8.00. Osoby, które nie zgłoszą chęci zakupu obiadu, nie mają gwarancji otrzymania posiłku.

Abonament obiadowy we wrześniu wynosi:
- obiad mały (kl. 1-3): 21 dni x  8,50 zł =  178,50 zł
- obiad duży (kl. 4-8): 21 dni x  9,50 zł =  199,50 zł
- tylko zupa: 21 dni x  3,00 zł  = 63,00 zł

Wpłaty przyjmowane są końcem i początkiem każdego miesiąca - najpóźniej do 5-tego. Po upływie danego terminu będzie naliczana dodatkowa opłata.

Wiesława Jodłowiec (Firma Gastronomiczno-Usługowa)

Jadłospis od 2 września:

- czwartek: zupa pomidorowa z ryżem, kotlet mielony z ziemniakami i buraczkami, herbata z sokiem
- piątek: zupa ziemniaczana z kiełbasą, makaron z serem i masłem, kompot z jabłek