INFORMACJE DOTYCZĄCE OBIADÓW

05-09-2018 17:32 organizacja

Podajemy najważniejsze informacje dotyczące obiadów. Obiady w stołówce szkolnej będą wydawane od 05.09.2018 r. W skład ww. obiadów wchodzi zupa, II danie i kompot. Posiłki sprzedawane będą wyłącznie w ww. zestawach, nie ma możliwości wykupienia samego II dania lub samej zupy. Zapisy będą przyjmowane do 5-ego dnia każdego miesiąca w stołówce szkolnej. Cena obiadu wynosi 8,00 zł (x liczba dni nauki szkolnej w miesiącu). Opłat za obiady można dokonywać osobiście w stołówce lub przelewem bankowym na konto do 10-ego dnia każdego miesiąca. Menu obiadowe na dany tydzień będzie dostępne przy wejściu do szkoły oraz na stronie www.dorys.pl. Szczegóły opublikowaliśmy w zakładce „obiady”.