IV MIEJSCE W ZAWODACH REJONOWYCH

25-05-2023 5:40 konkursy sport

Niedawno informowaliśmy o sukcesie naszych dziewcząt w Drużynowych Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Miejskich Igrzysk Dzieci (organizator: Sport Szkolny Bielsko-Biała). Uczennice zajęły wtedy III miejsce. W poniedziałek przeprowadzony został rejonowy etap wspomnianych zawodów. Tym razem reprezentacja SP 32 w składzie: Magdalena Grzesiowska, Kinga Pałucha, Antonina Rycak, Magdalena Jania, Lilia Kwaśniewska i Estera Wolas po bardzo zaciętej walce zajęła IV miejsce. Wszystkie dziewczynki poprawiły swoje wyniki. Gratulujemy! Uczennice do zawodów przygotowała Pani Anna Wojtyczka.