JULKA ZE STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA!!!
Julia Ślusarczyk, nasza tegoroczna absolwentka, otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Bielska-Białej! Wczoraj w sali sesyjnej bielskiego Ratusza odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień uczniom szczególnie uzdolnionym. Na galę została zaproszona również Pani Dyrektor Edyta Zaczek. Stypendia przyznawane są uczniom z wybitnymi osiągnięciami naukowymi. Prawo do ubiegania się o nie przysługuje uczniom uzyskującym wysoką średnią ocen na świadectwie oraz tytuł laureata konkursu o zasięgu co najmniej wojewódzkim. Bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy!!!






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC