JULKA – ZWYCIĘŻCZYNIĄ KONKURSU CHEMICZNEGO!

20-04-2022 5:00 konkursy

Z radością informujemy, że uczennica Naszej Szkoły – Julia Ślusarczyk – zajęła I miejsce w XV Regionalnym Konkursie Chemicznym „Z chemią na ty” zorganizowanym przez Bielską Szkołę Przemysłową pod honorowym patronatem Dyrektora Delegatury w Bielsku-Białej Kuratorium Oświaty w Katowicach. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W pierwszym etapie uczniowie rozwiązywali test w formie elektronicznej obejmujący wszystkie treści podstawy programowej z chemii w szkole podstawowej. Etap drugi polegał na wykonaniu ćwiczeń laboratoryjnych. Uczestnicy mieli tu okazję sprawdzić swoje praktyczne umiejętności posługiwania się sprzętem laboratoryjnym. Laureatce serdecznie gratulujemy! Uczennicę do konkursu przygotowała Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak.