KAM BB – IV KONGRES AKTYWNEJ MŁODZIEŻY

27-04-2024 6:54 nasze zainteresowania

W czwartek (25.04.2024 r.) dziesięcioro uczniów klasy 8b pod opieką Pani Agnieszki Krywult reprezentowało Naszą Szkołę na IV Kongresie Aktywnej Młodzieży zorganizowanym przez Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Pana Jarosława Klimaszewskiego. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Kompetentnie i kluczowo o przyszłości: JA, TY, MY – przyszłość należy do NAS”. Ósmoklasiści mieli okazję uczestniczyć w ciekawych warsztatach i wykładach związanych z kompetencjami przyszłości oraz zapoznać się z innowacjami technicznymi prezentowanymi przez uczniów ZSSiO.