KAM BB - V KONGRES AKTYWNEJ MŁODZIEŻY
28.05.2025 r. czworo uczniów klasy 8c pod opieką pani Agnieszki Krywult reprezentowało Naszą Szkołę na V Kongresie Aktywnej Młodzieży KAM BB 2025 pod hasłem KOMPETENTNIE I KLUCZOWO O PRZYSZŁOŚCI - UCZĘ SIĘ, więc JESTEM. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej, a honorowy patronat objął nad nim Prezydent Miasta Jarosław Klimaszewski. Uczestnicy Kongresu mieli okazję zapoznać się z innowacjami uczniowskimi ZSSiO, wziąć udział w warsztatach “Praktycznie o KOMPETENCJACH PRZYSZŁOŚCI - UCZĘ się, więc JESTEM - myślę, doświadczam, działam - SKUTECZNE SPOSOBY NA słonia” oraz wysłuchać ciekawych wykładów dotyczących idei uczenia się przez całe życie.






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC