KINO MIKOŁAJKOWE W NASZEJ SZKOLE!

06-12-2018 14:33 imprezy i uroczystości

W czwartek (6 grudnia) w Naszej Szkole zorganizowane zostało Kino Mikołajkowe. Uczniowie starszych klas udali się do auli, gdzie na wielkim ekranie wyświetlony został bardzo ciekawy film. Aby oglądanie było jeszcze przyjemniejsze, widzowie przynieśli ze sobą koce, poduchy, zadbali także o mikołajkowe czapeczki, siwe brody lub różki renifera, co z pewnością podkreśliło towarzyszący wszystkim tego dnia wesoły nastrój! Każdy uczeń otrzymał ponadto słodki upominek ufundowany przez Radę Rodziców. Dziękujemy!