KOLEJNE SUKCESY NASZYCH LEKKOATLETÓW!

21-04-2023 5:58 konkursy sport

20 kwietnia na stadionie lekkoatletycznym „SPRINT” w Wapienicy odbyła się kolejna edycja imprezy sportowej pod nazwą „Czwartki Lekkoatletyczne” zorganizowana przez Klub Sportowy „SPRINT”, Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz BBOSIR. W zawodach uczestniczyła również reprezentacja Naszej Szkoły. Oto nasze sukcesy:

- Nicolas Hornik – I miejsce w biegu na 1000 m;
- Krzysztof Ryszka – I miejsce w rzucie piłeczką palantową;
- Mateusz Habdas – I miejsce w rzucie piłeczką palantową;
- Mateusz Bartyzel – II miejsce w rzucie piłeczką palantową i III miejsce w biegu na 60 m;
- Magdalena Grzesiowska – III miejsce w rzucie piłeczką palantową.

Gratulujemy! Uczniów do zawodów przygotowała Pani Anna Wojtyczka.