KOLEJNI LAUREACI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU!
Dnia 29 maja 2019 r. w Bielskim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Jonasz" opartego na Ewangelii św. Łukasza. Jego laureatami zostali uczniowie Naszej Szkoły: Julia Ślusarczyk z kl. 5c, Bartosz Budzyn z kl. 8b oraz Franciszek Ślusarczyk z kl. 8b. W konkursie we wszystkich jego etapach uczestniczyło kilkanaście tysięcy dzieci z Kościoła rzymskokatolickiego, Kościoła ewangelicko-augsburskiego oraz ze Śląskiego Kościoła Ewangelickiego Wyznania Augsburskiego na Zaolziu. Biskup Roman Pindel pogratulował laureatom i wręczył osobiście nagrody oraz dyplomy. Organizatorem konkursu był Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Bielsko-Żywieckiej i Ewangelickie Towarzystwo Ekumeniczne „Jonasz", natomiast uczniów do konkursu przygotowała Pani Anna Bykowska. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC